Współpraca

Współpraca z salą Polna Róża.

Zapraszamy firmy szukające sali weselnej lub cateringu do współpracy.

Z przyjemnością zajmiemy się obsługą eventów i wydarzeń tego typu oraz obsługą cateringową. Możliwe są również rozliczenia barterowe czyli usługa za usługę.

 

Polna Róża mieści się w małej ale bardzo pięknej miejscowości Łajki. W okolicy są dwie stadniny koni oraz masa lasów i oczywiście słynne Jezioro Zegrzyńskie zwane zalewem (letnia stolica Warszawy).

Nasza sala to idealne miejsce na organizację imprezy integracyjnej czy kolacji uroczystej w formie bankietu jak i w formie biesiady. Jesteśmy tani ale profesjonalni nasze jedzenie jest smaczne i jest go dużo a sala należy do najładniejszych w okolicy. Zapraszamy na wszelkiego rodzaju imprezy firmowe, lub my pojedziemy do siedziby Państwa formy z naszym cateringiem.

DSC_0408DSC_3999new4 Polna Róża Łajki

Nasza firma organizuje catering – Serock, Legionowo, Warszawa, Dębe i cała okolica.

Organizujemy catering oczywiście nie tylko dla firm i nie tylko jedzenie. Jeżeli będzie taka potrzeba zorganizujemy obsługę i wszelkie atrakcje jaki będą Państwu odpowiadały.

 

 

Catering  Serocki – Zapraszamy również na wesela i imprezy weselne. Wesele to piękny dzień w życiu każdej pary stającej na ślubnym kobiercu. Ważne by dzień ten uświetnić piękną oprawą.
Rynek pod Warszawski ąż kipi od propozycji weselnych, pełno na rynku propozycji sal i domów weselnych oraz hoteli. Jedne są dobre inne lepsze ciężko oceniać co dla kogo jest odpowiednie jednak nasza propozycja kierowana jest do osób które cenią elegancję i dysponują mniejszym budżetem a chciały by żeby ich wesele było ładne a goście najedzeni. Dla porównania nasze flagowe menu z sześcioma daniami gorącymi to koszt rzędu 160 złotych. W tej cenie dostają Państwo dwie zupy, trzy dania gorące główne, oraz przystawkę gorącą czyli danie gulaszowe, danie zupne, lub pierożki albo polski bigos. wspólnie ustalimy menu zapraszamy do nas. Polna Róża to naprawdę dobry wybór.

Prosimy nie zapominać o nas organizując chrzciny, nasza sala to to idealne miejsce a my jesteśmy niezrównanymi mistrzami tej ceremonii. Przekonało się już o tym wiele par chrzciny to druga obok wesel nasza specjalność.