Wigilie Legionowo Catering

Jeżeli zastanawiają się Państwo nad wyborem lokalu lub cateringu na organizację wigilii pracowniczej lub świątecznego obiadu ze znajomymi zapraszamy do sali Polna Róża Łajski.

Mamy szeroką fajną i tanią ofertę dań zarówno kuchni Polskiej w tym typowo świątecznych dań jak i dania śródziemnomorskie które również warto uwzględnić w menu świątecznym.

Nasz catering będzie do Państwa dyspozycji na terenie zarówno okolic Legionowa, Serocka, Nowego Dworu jak i całej Warszawy i Mazowsza. Jesteśmy do Państwa dyspozycji kiedy potrzeba przyrządzić taki i profesjonalny catering a Państwa zadowolenie jest dla nas największą zapłatą.

 

Po szczegóły i zdjęcia zapraszamy na nasze strony  www.polnaroza.pl  – strona sali weselnej

Oraz strona poświęcona cateringowi na terenie Mazowsza  www.catering-polnaroza.pl

W ofercie szeroki wybór dań, rybnych z którymi Wieczerza Wigilijna się kojarzy oraz wybór sałatek, przekaseczek, przekąsek i przystawek które oczarują Państwa gości a Państwu zapewnią sukces imprezy.

Catering Serock, Jabłonna, Legionowo… To nie problem. Wszystko zależy od Państwa potrzeb. Dysponujemy załogą, potrzebnym sprzętem, i akcesoriami które sprawią że impreza będzie taka jak być powinna.

Zapraszamy też do naszej pięknej sali Polna Róża Łajki. Tutaj możemy ugościć około 160 osób, biesiada świąteczna w naszych progach będzie pięknym wydarzeniem dla Państwa i Państwa gości.

 

Zapraszamy Łajki ulica Polna 11.

DSC_3993