Wesele Legionowo- wesele Serock

Witamy tych z Państwa którzy szukają pięknej sali na wesele koło Legionowa czy Serocka,  chcieli byśmy zaprosić do małej miejscowości Łajki. Łajski to miejscowość położona pomiędzy lasami i polami uprawnymi niecałe 30 kilometrów od śródmieścia Warszawy.

To co różni nas od innych sal to nasze podejście. Lubimy swoją pracę i każde zlecone nam zadanie wykonujemy tak jak było by najważniejszym jakie organizowaliśmy.

Na wstępie powinniśmy zaprosić Państwa na naszą stronę internetową  www.polnaroza.pl

To co zamieściliśmy na niej będzie mamy nadzieję wyczerpującą odpowiedzią na pytania które są dla Państwa istotne. Na powyższej stronie zamieściliśmy zdjęcia z imprez, zdjęcia z chrzcin, zdjęcia dań, zdjęcia obiektu i naszego podwórka oraz ogrodu. Mamy nadzieję że zachęcą one Państwa do podjęcia decyzji o wyborze naszej sali.

Słowo o nas;-) Sala weselna Polna Róża Łajski to sala weselna organizująca różnego rodzaju imprezy od wesel do małych kameralnych chrzcin czy jubileuszy. Na weselu możemy pomieścić do stu pięćdziesięciu osób. Oczywiście zorganizujemy również wesele mniejsze. Dla wygody par młodych mamy kilka rodzaju menu weselnego do wyboru. Od menu pełnych dań zimnych i gorących po skromniejsze wersje idealne na obiad weselny.

new4DSC_3999DSC_0408

Okolica- Nasza sala znajduje się w miejscowości Łajski koło Legionowa. Mała spokojna miejscowość jest wprost idealna na imprezy ponieważ nie posiadamy bliskich sąsiadów.