Wesela Legionowo

Witamy na naszym blogu i zarazem zapraszamy na naszą stronę weselną  www.polnaroza.pl

oraz na stronę cateringową  www.catering-polnaroza.pl

Na naszych stronach prezentujemy historię naszej firmy, naszą ofertę i zdjęcia z imprez. Dodatkowo zapraszamy oczywiście do odwiedzenia naszego lokalu osobiście w miejscowości Łajki kilometr od Legionowa                                                                               i do zadawania pytań pod numer 608-134-259

DSC_3999DSC_0408DSC_3993DSC_3990

 

To oczywiście tylko przedsmak tego co zobaczysz na naszych stronach ale skorzystamy z okazji i opowiemy coś o sobie.

 

Wesela Legionowo- Nasza sala Polna Róża powstałą kilka lat temu w małej miejscowości Łajski pod Warszawą po to aby gościć młode pary organizujące wesela. Dla tych par skomponowaliśmy kilka wersji menu, rozumiejąc że każdy jest inny i do każdego należy podejść indywidualnie. Dzięki temu w naszej sali zorganizujesz zarówno wystawne przyjecie weselne z siedmioma świetnymi daniami gorącymi jak i wesele niskobudżetowe z czterema daniami gorącymi lub nawet obiad weselny z trzema.

Nasza sala może ugościć do stu sześćdziesięciu gości jednak jeżeli organizujesz wesele nawet na pięćdziesiąt osób zapraszamy jesteśmy otwarci na różne wesela i każde jest dla nas ważne. Nie zależnie czy organizujesz małe czy duże wesele damy z siebie wszystko by było idealne.

Nasze menu oparte jest na daniach które jedzą wszyscy po kilkunastu latach w branzy weselnej mamy przegląd tego czego oczekują goście na weselach i doradzimy z głową co wybrać aby wasi goście byli zadowoleni.

Obok wesele Legionowo organizujemy również inne imprezy takie jak komunie, urodziny czy chrzciny które są naszym oczkiem w głowie.

Zapraszamy nasz adres Łajski ulica Polna 11.

www.polnaroza.pl