Tanie wesele Warszawa

Tanie wesele Warszawa-

Jeżeli szukają Państwo ładnej sali serwującej smaczne dania w dużych ilościach i dysponujecie ograniczonym budżetem zapraszamy do nas.Polna Róża  Łajki 20 kilometrów od Warszawy.

Zapraszamy na naszą stronę  www.polnaroza.pl

Tutaj uzyskają Państwo wiele cennych wskazówek i informacji.

Wesele nie musi rujnować budżetu da się zorganizować tanio i efektownie, a co ważne fachowo i profesjonalnie.

Bardzo bogate menu to u nas sześć dań gorących: dwie zupy, trzy dania główne i danie jednogarnkowe – Cena 160 złotych.

Zestaw taki uzupełniają, ciasta, owoce, przystawki zimne 10 rodzajów, w tym sałatki, wędliny, mięsa, ryby oraz owoce, napoje gorące bez ograniczeń i obsługa oraz delikatna dekoracja sali.

Zapraszamy www.polnaroza.pl  dom weselny Warszawa okolice.

 

Ceny naszego menu zaczynają się od stu złotych za obiad weselny z trzema daniami gorącymi, menu z czterema daniami gorącymi to 140 złotych, kolejny zestaw często uważany za standardowy to pięć dań gorących następnie menu polecane przez nas z sześcioma daniami gorącymi i menu najbogatsze z siedmioma daniami gorącymi.

Od Państwa zależy które menu Państwo wybiorą z naszej strony dołożymy starań żeby każde było smaczne, ładnie podane i zadowoliło gości.

DSC_0408

Dla czego u nas warto???

Z kilku powodów.

Po pierwsze odległość od Warszawy jest niewielka, a mamy własny parking, fajny ogródek w którym goście mogą odpocząć oraz posesje nie graniczącą z innymi posesjami czyli hałas czy odgłosy dobrej zabawy nie będą nikomu przeszkadzały.