Sala weselna Zegrze

Jeżeli szukają Państwo fajnej i niedrogiej a przy tym eleganckiej sali serwującej smaczne posiłki to zapraszamy Państwa pod adres Łajki ulica Polna 11. Sala bankietowa Polna Róża to dokładnie to czego Państwo potrzebują żeby oczarować swoich gości. U nas każda impreza zyskuje indywidualny charakter dzięki naszej elastyczności, cierpliwości i doświadczeniu mogą Państwo być pewni że impreza będzie należycie zorganizowana.

 

Naszą działalność cateringową rozpoczęliśmy około siedmiu lat temu, weselną około trzech a generalnie na rynku Warszawskiej (i podwarszawskiej) gastronomi działamy około piętnastu lat będąc świadkami wielu zmian w branży gastronomicznej. Gastronomia to nowe ciągle zmieniające się wyzwania oraz sezonowa moda i stare sprawdzone sposoby.

Polna Róża Łąjki to to co najlepsze w nowoczesności i w tradycji. Dla nas każdy gość jest tym najważniejszym.

new4

 

Zapraszamy Państwa do obejrzenia naszego lokalu. Może właśnie nasza sala będzie tą która skradnie Państwa serca pozwolicie Państwo zająć się na  tym co umiemy najlepiej czyli organizacją udanej imprezy w pięknej spokojnej okolicy, z całą masą pysznych dań i miłej obsługi. Dom weselny Zegrze Pomysł na naszą salę to swoisty gościniec gdzie goście mają czuć się dobrze i dobrze bawić nie skrępowani i radośni. Pomożemy Państwu urządzić doskonałą imprezę nie rujnującą budżetu Zapraszamy.

DSC_3993

Nasza działalność to również catering. Jesteśmy w stanie zorganizować niemal każdą imprezę cateringową na terenie Mazowsza i nie tylko. Zapraszamy do kontaktu pod numerem telefonu 608-134-259. Oraz do odwiedzania naszej sali w miejscowości Łajki ulica Polna 11.