Sala Weselna Polna Róza Łajski.

Witamy na blogu sali weselnej o nawie ,,Polna Róża”.Korzystając z możliwości chcemy zaprosić Państwa na naszą stronę internetową http://www.polnaroza.pl. Strona ta poświęcona jest naszej działalności, opowiadamy na niej o swojej historii, przedstawiamy zdjęcia z wesel, chrzcin i imprez firmowych oraz zdjęcia dań które serwujemy podczas imprez. W poniższym artykule w skrócie opowiemy o wyżej przedstawionych zagadnieniach.

Zapraszamy również do odwiedzin w naszym lokalu w Miejscowości Łajski na ulicy Polnej 11.

Na pytania odpowiadamy pod numerem 608-134-259.

 

 

Polna Róża Łajski– Nasza sala bankietowa to przytulny lokal znajdujący się w pięknej podwarszawskiej miejscowości Łajski. Łajski to piękna mała miejscowość oddalona zaledwie około dziewiętnastu kilometrów od Warszawy i około dwóch od Legionowa. Blisko od nas znajduje się również Jezioro Zegrzyńskie z jedną z najpiękniejszych plaż w Polsce która to plaża często służy młodym parom za pejzaż do zdjęć. W naszej miejscowości znajdują się piękne lasy mieszane porośnięte sosnami i brzozami oraz dwie stadniny koni. Czasami młode pary proszą o eskortę konną do naszej bramy.Lokal jest budynkiem wolno stojącym czyli ani sąsiedzi nie przeszkadzają uczestnikom imprez ani uczestnicy wesel nie przeszkadzają sąsiadom. Pomimo że okolica jest typowo leśna w okolicy znajduje się również zaprzyjaźniony motel w którym nasi goście często wynajmują zarówno pokoje jak i cały domek dla swoich rodzin czy przyjaciół.

Oferta- Oferta naszej sali to oczywiście przede wszystkim wesela. Dla par szukających sali weselnej przygotowaliśmy kilka wariantów menu zawierających różne ilości dań gorących i zimnych oraz szeroki wybór dań opierających się na kuchni Polskiej i międzynarodowej oraz kuchni typowo weselnej. Mamy warianty z kilkoma daniami gorącymi na przykład specjalnie promowany przez nas wariant z sześcioma daniami gorącymi i dziesięcioma zimnymi w cenie stu sześćdziesięciu złotych. Oraz wersje skromniejsze nawet z trzema daniami gorącymi idealne na obiad weselny. Obok wesel organizujemy również chrzciny, komunie i imprezy cateringowa.

 

Dom weselny Legionowo- Nasza to firma to dom weselny nazwany ,,polna Róża” naszą nazwę zawdzięczamy jednej z najpiękniejszych dziko rosnących roślin która licznie występuj na terenie naszej miejscowości. Rosła również na wejściu naszej posesji i do dzisiaj wita gości przychodzących odwiedzać naszą sale. zajmujemy się nie tylko organizacją wesel ale wszelkich innych imprez okolicznościowych i firmowych oraz cateringiem. Gastronomia to nasza pasja i dla tego nasza sala przypomina raczej gościniec niż zwykłe przedsiębiorstwo nastawione wyłącznie na zyski. Doceniamy naszych stałych klientów i osoby przychodzące z polecenia znajomych zawsze jesteśmy wdzięczni za polecenie. Od początku istnienia firmy czyli od sześciu lat organizowaliśmy catering prywatny i firmowy na terenie Mazowsza również pomagaliśmy dużym firmom jako podwykonawcy. Duże doświadczenie i znajomość branży pomagają nam obniżać koszty i utrzymywać przystępne ceny często niedoścignione dla konkurencji oraz jakość naszych usług na odpowiednim poziomie. Zapraszamy do odwiedzania nas w internecie www.polnaroza.pl  oraz na Łajskach koło Legionowa ulica Polna 11.

 

Catering Polna Róża Łajski-  Jako prężna nowoczesna firma nie mogliśmy zlekceważyć potencjału jaki drzemie w branży cateringowej. Organizujemy catering na terenie całego Województwa mazowieckie. Obsługujemy osoby prywatne i korporacje świadcząc swoje usługi.Zapraszamy.