Sala organizująca obiady weselne pod Warszawą.

Witamy na blogu sali Bankietowej Polna Róża.

Korzystając z możliwości zapraszamy na naszą stronę domową   http://polnaroza.pl    oraz stronę naszego cateringu http://catering-polnaroza.pl

 

To co możemy zaproponować Państwu to możliwość zorganizowania całonocnego pięknego wesela oraz obiadu weselnego w naszej sali. Warto wybrać nasz lokal z kilku powodów. Po pierwsze sala jest ładna i zadbana. Znajduje się na pięknym zielonym terenie. We wnętrzach naszej sali może bawić się do stu sześćdziesięciu osób. Niezależnie czy wybiorą Państwo opcję całonocnego wesela czy obiadu weselnego dla najbliższej rodziny zadbamy należycie o Państwa gości. dla nas nie ma klientów lepszych i gorszych zależy nam by wszyscy byli zadowoleni. Staramy się by nasz oferta była zawsze atrakcyjna.

Drugim powodem dla którego Polna Róża to dobry wybór jest fakt że nasze posiłki przyrządzamy na miejscu. Nie korzystamy z cateringów zewnętrznych.Nasza kuchnia to szeroka oferta dań zarówno typowo weselnych jak i dań bufetowych nadających idealnie na różnego rodzaju imprezy firmowe. Dla młodych par stworzyliśmy ofertę gdzie sami mają możliwość decydowania ile dań gorących i ile zimnych podamy, ponadto staramy się nie zarabiać na opcjach dodatkowych i napoje zimne czy alkohol młode pary organizują same bez naszego udziału. Co za tym idzie nie ponoszą dodatkowych kosztów takich jak marża czy opłaty korkowe.

Menu – Nasze menu to dania smakujące jak domowe a wyglądające jak w drogiej restauracji. Dania główne serwujemy na półmiskach i dzięki temu goście sami decydują o tym ile mają ochotę zjeść. Często młode pary proszą by zaserwować dwa rodzaje mięsa, nie jest to dla nas żadnym problemem. Nasi goście decydując się zorganizować u nas wesele zyskują pewność że dania będą smaczne, ładnie podane i że będzie ich dużo, tyle że wszyscy się najedzą.

Oto kilka dań z naszego lokalu:

Oczywiście wesela to nie jedyna uroczystość jak w naszej piękniej sali może się odbyć…
ci którzy nas znają wiedzą że nie boimy się wyzwań ani zadań trudnych.
Obok organizacji wesel nasza codzienności to catering (ale o tym niżej) i małe imprezy rodzinne, wśród nich nasza specjalność: CHRZCINY!
To właśnie na chrzciny nasza sala poza weselami nadaje się najlepiej. tą imprezę upodobaliśmy sobie od początku ponieważ zawsze odbywa się ciepłej rodzinnej atmosferze w bliskim gronie rodzinnym. Oferta Polnej Róży na chrzciny do strzał w dziesiątkę dla wszystkich tych którzy szukają bardzo dobrego jedzenia w ogromnych ilościach. Posiadamy dwie propozycje – tańszą w cenie 90 złotych i droższą w cenie 120 obie różnią się ilością dań zimnych i gorących ale jedno się nie zmienia – jakość jedzenia i usług.
Catering- Przed otwarciem sali bankietowej kilka lat wcześniej zajmowaliśmy sie cateringiem. Na tamte czasy rynek dopiero raczkował jednak pozwoliło nam to zdobyć cenne doświadczenie i znajomość rynku owocująca dziś. Dzięki wspominanej znajomości rynku nie marnujemy pieniędzy naszych klientów, ponieważ wypracowane latami systemy pracy i dojścia do odpowiednich współpracowników pozwalają nam na oszczędności które mają wpływ na cenę usług. Mówiąc wprost jesteśmy tani a mało kto jest w stanie konkurować z nami jakością usług.
W branzy cateringowej daliśmy się poznać jako solidny partner a cechy które nas opisują to sumienność, punktualność indywidualne podejście do klienta i dbałość o detale. Współpracujemy z instytucjami i firmami organizujemy również imprezy w prywatnych domach.
Polna Róża Łajki – Znajdą nas Państwo w małej ale pięknej miejscowości Łajski pod Warszawą. Ulica polna 11 to adres który warto odwiedzić, ponieważ wesele i każda inna impreza będzie wyjątkowa jeżeli to nam powierzą Państwo jej realizację.
Zapraszamy 608-134-259.
smakulskasmakulska11