Sala bankietowa

Sala Bankietowa.

Sama nazwa sala Bankietowa to po prostu ładniejsze określenie na Dom Weselny czy salę weselną. Chodzi po prostu o miejsce w którym można zorganizować wesele jak i każdą inną imprezę. Co prawda w typowe domy Weselne często nie są zainteresowane organizacją małych imprez jednak jeżeli ktoś traktuje swoje zadania poważnie raczej stara się dopasować do potrzeb klientów a nie dopasowywać klientów do swoich możliwości. Taka jest Polna Róża nie robimy nikomu łaski zdajemy sobie sprawę że najlepsza reklama pod słońce to klient  przychodzący z polecenia. Szanujemy naszych gosci i na ile to tylko możliwe staramy się organizować nawet małe imprezy jak również oczywiście catering.

 

Sala weselna Warszawa – Polna Róża to typowa mała sala weselna. Nasza przewaga na rynku takich obiektów to oryginalność i własny styl oraz dopasowanie się do Klienta. Mamy szeroki profil. Zajmujemy się organizacją wesel, przyjęć weselnych, bankietów, imprez firmowych, bali, organizujemy sylwestra, bal karnawałowy, komunie, chrzcin ki, imieniny, urodziny, oraz wszelkie inne imprezy w tym oczywiście również cateringowe. Organizujemy również poprawiny nawet jeżeli wesele było w innej Sali. Koszt mniejszej a tak naprawdę również większych imprez uzależniony jest od menu jednak staramy się by nasze ceny były przystępne a oferty dobre. Na przykład organizacja chrzcin na dwadzieścia pięć trzydzieści osób to koszt około osiemdziesięciu pięciu złotych od osoby plus koszt Obsługi około dwieście złotych od całości. W tej cnie dostają Państwo zupę, z regóły rosołek lub dowolnie wybraną inną pozycję z naszego menu. Danie główne na przykład jakiekolwiek danie z kurczaka wieprzowiny lub kaczkę i na zakończenie danie jednogarnkowe takie jak gulasz lub pierożki. Pierogi również robimy sami mamy do zaproponowania pierogi z mięsem, pierogi z mięsem z cieście pomidorowym, pierogi ruskie czyli z farszem serowo ziemniaczanym z cebulką. Pierogi wegetariańskie z kapustą z grzybami i ze szpinakiem w cieście szpinakowym. Z przystawek zimnych zaproponujemy do wyboru około sześciu przystawek do wyboru z naszej oferty menu.

Na przykład wesele z dość powszechną ofertą pięciu dań gorących to około stu pięćdziesięciu pięciu złotych. W tej cenie pięć gorących, dziesięć przystawek, ciasta owoce. We własnym zakresie tort, napoje zimne i alkohol.

 

Natomiast wesele Polna Róża a raczej menu o tej nazwie to koszt około stu sześćdziesięciu złotych i dostają Państwo sześć dań gorących. Na początek zupka i dania gorące w półmiskach. Sensem podawania w półmiskach jest to żeby każdy z gości był najedzony i miał komfort swobodnej decyzji o tym ile chce zjeść. Mięsa wybierają Państwo sami może to być indyk z jabłkiem, karkówka w sosiku ze śliwek, zraziki ze schabu w sosie kurkowym, schab ze śliwką w sosie pieczeniowym, karkówka w sosie kurkowym i kurczak faszerowany. Następne znowu jest danie mięsne z tych wymienionych wyżej, kolejny posiłek to bigos z ziemniakami zapiekanymi z tymiankiem i nutką miodu lub pierożki. Na zakończenie danie gulaszowe i zupka żurek, barszczyk lub bulin na pikantnie z uszkami. Do tego około dziesięć przystawek. Różne sale proponują inną ilość natomiast my oferujemy nie ilość a jakość i dopracowanie naszych przystawek. Do wyboru tradycyjne smaki polskie jak śledzie czy nóżki, oraz bardziej wyszukane ja roladka z kurczaka z pomidorkami suszonymi, galantyna z kurczaka, ryba faszerowane i inne smakołyki. Do tego ciasta tradycyjne i mniej tradycyjne oraz filetowane owoce sezonowe. Na naszej Sali może się swobodnie bawić do stu sześdzieśieciu osób natomiast jesteśmy w stanie przyjąć imprezę nawet na czterdzieści osób oczywiście nie w najpopularniejszych miesiącach. Organizujemy również obiady Weselne zarówno w formie po prostu obiadu jak i skromnego wesela. Taka impreza to kilka godzin dobrej zabawy z reguły przy akompaniamencie Dj i kropli dobrego alkoholu. Tego rodzaju imprezy trwają do drugiej w nocy i są również fajną alternatywą dla osób które nie są zwolennikami całonocnej imprezy.

 Catering Legionowo

Gdzie znajduje się sala Bankietowa Polna Róża?

W Łajskach.

Problem w tym że nawet6mieszkańcy okolicy nie zawsze wiedzą gdzie znajduje się nasza miejscowość, a dla przeciętnego mieszkańca Warszawy nazwa jest tak egzotyczna jak miasta w Afryce.

Nasza miejscowość znajduje się około dwudziesty kilometrów od granic Warszawy od Białołęki, około trzydziestu kilometrów od Pałacu Kultury i Nauki, sześć kilometrów o Jeziora Zegrzyńskiego, dwa kilometry od Legionowa. Graniczymy z Wieliszewem, Legionowem i Michałowem Reginowem. Nasza sala znajduje się przy drodze na Nowy Dwór Mazowiecki czy Dębe. Z ulicy Nowodworskiej należy skręcić w ulicę Polna W prawo i przejechać jeszcze około stu pięćdziesięciu metrów. To właśnie tu mamy przyjemność gościć Państwa w naszych skromnych progach.

Catering Warszawa Jak wspominaliśmy wyżej zajmujemy się również zleceniami cateringowymi. Z jednej strony to oczywiście dodatkowy dochód, z drugiej dodatkowy sposób dotarcia do Klienta i rozpowszechniania naszej działalności na terenach teoretycznie dla nas nie dostępnych. Organizujemy ró1)żne imprezy i podróżujemy po całym Mazowszu tam gdzie ktoś nas zaprosi. Zabieramy ze sobą nasze dania i obsługę oraz cały potrzebny sprzęt.