Obiad weselny Warszawa i okolice.

Obiad weselny Warszawa i okolice.

Obiad weselny Legionowo.

Wesele Legionowo i okolice a także sala weselna Legionowo.

To częste hasła pod jakimi szukają Państwo sal weselnych takich jak nasza…

Zapraszamy do naszej sali noszącej nazwę Polna Róża – mieścimy się w Łajskach pod Legionowem.

To mała ale piękna miejscowość łączy atuty takie jak wiejski krajobraz, własny parking, piękna sala w przystępnych cenach oraz bliskość dużych miast takich jak Warszawa czy Legionowo.

Nasza oferta to propozycja zarówno dla osób szukających  sali weselnej na całonocne wesele jak i dla tych którzy chcą zorganizować  obiad weselny ze względu na niższy budżet i swoje upodobania.

Koszt obiadu weselnego to od 100 do 120 złotych.

Więcej  szczegółów  pod numerem 608-134-259.

Podczas takiego obiadu weselnego proponujemy menu składające się z trzech dań gorących (zupa, danie główne, przystawka gorąca)

Pięciu dań zimnych, ciast owoców, obsługi kelnerskiej oraz stałej dekoracji sali.

Do dyspozycji weselników oddajemy parking na terenie zamkniętym i nasz ogródek.

Obiad weselny pod Legionowem tylko w naszej sali.

Postaramy się by Państwa przyjęcie było nie tylko smaczne ale i wyjątkowe. Mamy duże doświadczenie w organizacji przyjęć weselnych o przeróżnym standardzie.

Naszą wiedze i możliwości wykorzystujemy by każda impreza w naszej sali była czymś wyjątkowym.

obiad weselny
obiad weselny

 

 

Oferta naszej sali bankietowej Polna Róża to również organizacja cateringu na wysokim poziomie. Dziś ze względu na  duże zainteresowanie staramy się organizować głównie imprezy dla firm, oraz bufety z daniami gorącymi na konferencje, przerwy kawowe i catering lunch-owy. Podstawowy pakiet na tego rodzaju wydarzenie to około 30 50 złotych + vat.

Nasze dania są zawsze świeże i smaczne a nasze doświadczenie i praktyka pozwalają nam na na organizowanie imprez w przystępnej dla klienta cenie.

 

oczywiście czym był by dom weselny bez wesel.

Weselom poświęcona jest nasza strona podstawowa  http://polnaroza.eu

Ale zapewniamy że jeżeli szukają Państwo piękniej i niedrogiej sali to nasza oferta jest idealna. Uczciwa cena bez ukrytych kosztów,  smaczne dania, duże ilości jedzenia, miła obsługa i serdeczny klimat. To dla każdego kto szuka typowej sali weselnej atuty dzięki którym nasz lokal jest naprawdę  wart uwagi. Zakres cen to od 145-195 złotych w zależności od oferty menu.

Zapraszamy serdecznie.