Obiad weselny w Polnej Róży w Łajskach.

Witamy.

Obiad weselny czy wesele?

Z takimi bolączkami boryka się wiele osób.

Nasz blog powstał po to żeby pomóc Państwu w podjęciu decyzji i przedstawić zarówno wady jaki zalety jednego i drugiego rozwiazania.

Kiedyś sale nie chętnie organizowały obiady weselne ponieważ nie były to imprezy jakoś bardzo dochodowe dziś rozumienie biznesu weselnego bardzo się zmieniło i ważniejsze od chwilowych zysków są relacje z klientami które decydują o tym czy dana firma utrzyma się na trudnym rynku czy też nie.

Obiad weselny Warszawa – Generalnie to rynek warszawski jest rynkiem bardzo naturalnym na obiad weselny. Ponieważ w miastach tradycja wystawnych wesel nie jest tak bardzo zakorzeniona. Obiad weselny to nie wstyd, to piękna uroczystość której zalety są liczne.

W naszej sali takie wydarzenie to mniejsze i krótsze (co nie znaczy gorsze wesele.

Przyjęcie tego rodzaju trwa do 6 godzin podawane są trzy posiłki gorące oraz kilka zimnych dań, cista i owoce oraz napoje. Koszt około 99 złotych.

 

s.Kilka zdań o naszej Polnej Róży na koniec. Więc jako firma działamy od kilku la. Mamy dużo cennego cateringowego doświadczenia które owocuje w branży weselnej. działamy zarówno jako sala weselna organizując wesela, chrzciny i inne imprezy jak również jako firma cateringowa.  Nasza strona firmowa  http://polnaroza.eu