Obiad weselny Legionowo. Polna Róża – idealny wybór.

Obiad weselny w okolicy Legionowa?

Sala bankietowa jest połączeniem cech pozwalających na organizację wymarzonego wesela lub obiadu weselnego.

Na wstępie zapraszamy na naszą stronę internetową  http://www.polnaroza.pl

 

A teraz przechodzimy do konkretów:-)

Jeżeli szukają Państwo możliwości ograniczenia kosztów weselnych to nasza sala będzie idealnym miejscem na tego rodzaju imprezę. Zarówno obiad weselny jak całonocne wesele które odbędzie się w naszej sali zachwyci Państwa gości i pozwoli na zaoszczędzenie sobie masy nerwów i co dzisiaj również istotne pozwoli obniżyć koszty.

Wiele osób zadaje sobie pytanie czy organizować całonocną imprezę czy jedynie wspominany właśnie obiad weselny.

Należy zdać sobie sprawę z zalet i wad tego rodzaju wydarzenia. Dużą zaletą będzie obniżenie kosztów związanych z wynajmem sali nawet o połowę. Jednak nie zawsze jest tak że osoby chcące zorganizować tego rodzaju przyjecie kierują się finansami. Często jest tak że chodzi o zupełnie inne względy takie jak niechęć do tradycyjnych hucznych wesel. Doskonale rozumiemy że każdy jest inny i nie wolno do tak ważnej kwestii jak wesele podchodzić szablonowo więc oferujemy  możliwość organizacji dla jednych całonocnych wesel z masą posiłków dla innych tego rodzaju przyjęcia w postaci obiadu weselnego. Jeżeli ktoś nie czuje się dobrze na typowy Polskim weselu powinien taką możliwość rozważyć.

Co tracimy?

Na pewno osoby marzące o weselu jak i przybyli goście przywiązani są do tradycji wielu dań i wesela trwającego do rana.

 

Jak wygląda obiad weselny?

Są różne pomysły na tego rodzaju uroczystość.

czasami na ogół w restauracjach obiad weselny to po prostu posiłek przy stole w gronie zaproszonych gości.

W salach weselnych takich jak nasza to nieco inna wersja. Polecamy wersję z trzema daniami gorącymi orz przystawkami zimnymi na stołach. tego rodzaju impreza trwa około sześciu godzin i wzbogacona oprawą muzyczną na ogół w postaci DJ i wodzireja daje doskonały efekt. To w pewnym sensie wesele w pigułce pozwalające pobawić się zaproszonym gościom. Z naszej strony ograniczamy czas na taką imprezę do wyżej wspomnianych sześciu godzin ponieważ goście często dłuższą imprezę odbierają jak ,głodne” wesele a nie jak obiad weselny. Nie mniej jednak te wspólnie spędzone kilka godzin potrafi być naprawdę miłym i niezapomnianym spotkaniem.

Wypadało by pszejść do cen jednak najpierw zaprezentujemy Państwu kilka zdjęć z naszej sali 🙂

 

 

Mamy nadzieję że zainteresowaliśmy Państwa naszą ofertą.
Kilka słów o naszym domu weselnym:
Nasz dom weselny powstał kilka lat temu. zanim zaczęliśmy organizować wesela zajmowaliśmy się organizacją cateringu na terenie okolic warszawy. Z początku zajmowaliśmy wykonywaniem zleceń dużych firm cateringowych jako podwykonawcy z czasem podejmując własne zlecenia jako samodzielna firma. współpraca z dużymi firmami zaowocowała poznaniem rynku cateringowego oraz pozwoliła nam poznać branże od podszewki dzięki czemu nasza oferta jest tak dobra. Zdaliśmy sobie sprawę również  ograniczeń jaki mają duże firmy oraz naszych przewag. My podejmując się organizacji imprezy cateringowej lu imprezy w naszym lokalu poświęcamy się w całości jednemu zleceniu co ma duży wpływ na jakość usługi. duże firmy zazwyczaj muszą coś poświecić na czym tracą odbiorcy.
Po latach zbierania doświadczeń na rynku cateringowym, w tym również weselnym udało się nam otworzyć własną salę weselną którą prowadzimy do dziś. Wypracowaliśmy własne systemy oraz wizerunek i naszą wspaniałą ofertę. Nikt nie zapewni Państwa gościom tyle dobrego jedzenia co my – takie są fakty. Należy również wspomnieć o cenie która jest bardzo korzystna.
Cena- Bardzo istotny element ale  nie kluczowy czynnik. To dzięki czemu będą Państwo zadowoleni z naszej oferty to jakość usługi natomiast cena jest jednym z tych czynników które sprawiają że nasza oferta jest najlepsza na rynku. Piękne polecane przez nas menu weselne z sześcioma daniami gorącymi – dwie zupy, dwa dania główne, dwie przystawki gorące – to koszt stu sześćdziesięciu złotych natomiast obiad weselny zorganizujemy od 100 złotych.
Zapraszamy do nas – Łąjski ulica Polna 11.