Lokale weselne okolice Warszawy.

Serdecznie witamy wszystkich poszukiwaczy dobrego lokalu weselnego w okolicy Warszawy.

Zaproponujemy Państwu skorzystanie z oferty naszej firmy o nazwie ,,Sala bankietowa Polna Róża” w Łajskach pod Warszawą.

Nasza sala to otoczenie mazowieckiej wsi, sąsiedztwo stadniny koni, piękne pola i łąki oraz lasy sosnowo brzozowe w niedalekiej okolicy. Zalew zegrzyński oddalony jest o około sześć kilometrów więc jeżeli zalezy Państwu na nietypowym plenerze to piękne Zegrze będzie do tego idealne…

Kilka słów o naszej sali: Więc polecamy nasze galerie na stronie http://polnaroza.eu  one powinny powiedzieć więcej niż tysiąc sów a każdą Pannę młodą i pana młodego zachęcić do odwiedzić naszego lokalu. galeria zdjęć.

Co możemy zaoferować to piękna sala mogąca pomieścić do stu czterdziestu osób. To czym różni się nasz lokal od innych tego rodzaju lokali których w okolicy Warszawy i legionowa nie brakuje to przede wszystkim cena usług. Po mimo że oferujemy naprawdę dobre jedzenie i mamy piękna salę ceny organizacji wesel nie są wygórowane i zaczynają się od stu czterdziestu złotych za całonocne wesele i od stu złotych za siedmiogodzinny obiad weselny.

Wesele Warszawa 2016.
Wesele Warszawa 2016.

Nasza sala to dziesięć lat doświadczeń w branży cateringowej i około sześć lat istnienia domu weselnego. Nasą ofertę komponowaliśmy tak żeby każdy zainteresowany mógł dopasować opcję weselną do swojej wizji. Prezentujemy więc wesele zarówno z czterema daniami gorącymi jak i z pięcioma, sześcioma, czy nawet siedmioma. W zasadzie sami Państwo decydują ile będzie dań i jakie dania pojawią się na stołach.

Oferujemy również catering mamy zarówno propozycje cateringu na imprezy jak i cateringu z dowozem do firm oto kilka dań:

Zupa pomidorowa z kluskami serowo ziemniaczanymi.

Różowa kalafiorowa.

Zupa koperkowa z ziemniakami.

Zupa meksykańska.

Brokułowo Selerowa.

Minestrone z cukinią.

 

 

Pierś ze szpinakiem w śmietanowo serowym sosie, kluseczki szpinakowo ziemniaczane. Surówka z kapusty pekińskiej.

Schab z papryką i serem w sosie pomidorowym z purre ziemniaczano marchewkowym. Surówka z kapusty.

Pieczone udko z czosnkiem, miodem i ostrą papryką, ryż + sałaty ze śmietaną.

Żeberka w bbq, ziemniaki i colesław.

Gordon blue, ziemniaki + surówka z pora.

Bitka wieprzowa z cebulką, kluskami śląskimi i buraczkami.

Duszony zrazik wieprzowy z pieczarkami i cebulą, z burakami i kopytkami.

Żeberko w sosie miodowym z duszoną kapustą kwaszoną i ziemniakami.

Panierowane brokuły i kalafior w sosie jogurtowym.

Dewolaj z bitymi ziemniaczkami i warzywami gotowanymi.