Legionowo wesele

Legionowo wesele, komunia czy chrzciny jak również catering okolicznościowy lub bankietowy tylko nasza sala Polna Róża Łąjki. To tutaj w pięknej okolicy podwarszawskiej spokojnej wsi odnajdą  Państwo niepowtarzalny klimat i wszystko to co tak naprawdę ważne jest i wpływa na jakość przyjęcia weselnego.  Oczywiście zajmujemy się również innymi imprezami ale wesele to nasz priorytet.

Nasza sala jest dość oryginalna, elegancka i dość przytulna. Od początku działalności którą na rynku gastronomicznym zaczęliśmy siedem lat temu staraliśmy się znaleźć ten złoty środek który sprawia że wszyscy są zadowoleni i mają dobre wrażanie po imprezie weselnej. Sam klimat i wygląd sali to oczywiście bardzo istotny element ale naturalnie to zaledwie początek czynników wpływających bezpośrednio na zadowolenie gości.

Druga sprawa to jedzenie podawane podczas imprez. Musi być dobre, ciekawe, efektowne i musi go być bardzo dużo. To ważne żeby goście byli zadowoleni.

DSC_3999

 

Nasze menu przypomina smakowo dania dobre i pamiętane z dzieciństwa. Opieramy się na sprawdzonych recepturach i tylko na takich które smakują na ogół wszystkim. Menu weselne powinno być skierowane zarówno do osób młodych jak starszych więc powinno być dość uniwersalne. Za razem musi spełniać normy estetyczne co za tym idzie musi być estetyczne.

Takie jest jedzenie w naszej sali weselnej Polna  Róża Łajki. Zapraszamy na stronę cateringową http://www.catering-polnaroza.pl oraz do odwiedzin naszej sal;i osobiście w miejscowości Łajki gmina Wieliszew.