Imprezy Legionowo

Witamy!!!

Szukają Państwo organizatora imprez firmowych lub okolicznościowych pod Legionowem?

Polecamy swoje usługi.

 

Szukają Państwo miejsca na imprezę w okolicy Legionowa, Zegrza, Serocka czy Warszawy ???

Zapraszamy do nas zajmiemy się wszystkim za Was. Wam zostanie cieszyć się sukcesem imprezy zorganizowanej idealnie.

 

Zapraszamy: Sala bankietowa Polna Róża Łajski  ulica Polna 11 (skręt z Nowodworskiej).

Strona internetowa www.polnaroza.pl

lub www.catering-polnaroza.pl

 

Zapraszamy na stronę główną naszego blogu.  Nasz blog powstał między innymi po to żeby przybliżyć Państwu nasz profil działalności ale również po to żeby pomóc podjąć właściwe decyzje podczas organizacji imprez. Tymi decyzjami są oczywiście wybór lokalu ale jeżeli już wybiorą Państwo najlepszy czyli salę bankietową Polna Róża to zostaje kwestia menu i formy oraz rodzaju i ilości dań jakie zostaną podane Państwa gościom podczas imprezy nie ważne czy weselnej czy każdej innej.

 

Oferujemy organizację imprez weselnych, biesiad, imprez firmowych oraz chrzcin, komunii i oczywiście cateringu.

Nasze zalety:

-elastyczność,

– dobre jedzenie

– miła atmosfera,

– elegancki lokal,

– duża znajomość branży co ma bezpośredni przekład na niskie ceny.

Zapraszamy sala bankietowa Polna Róża Łajski ulica Polna 11 telefon 608-134-259.

 Sala weselna pod Warszawą

lokalizacja- Polna Róża znajduje się w miejscowości Łajski pod Warszawą koło Legionowa, Serocka pod samym Wieliszewem. Naszą posesję otaczają lasy sosnowo brzozowe co dodaje uroku tej spokojnej okolicy. Do jednej z najpiękniejszych plaży w Polsce mamy około sześciu kilometrów. Plaża w Zegrzu to idealny pejzaż do zdjęć ślubnych.

Wesele w Polnej Róży to stosunkowo niski koszt jak na okolicę a wysoki standard, połączony z dobrym jedzeniem i dużymi ilościami. Nasza sala ma własny ogród co docenią zwłaszcza osoby z Warszawy lub blokowisk ponieważ nasz ogród daje wrażenie bajkowej spokojnej krainy w której czas płynie zdecydowanie wolniej.

Działamy w branży od sześciu lat zajmując się początkowo cateringiem a po otworzeniu sali balowej organizacją imprez prywatnych oraz obsługą firm. Nasza sala to specyficzny lokal ponieważ tworzony z pasją od podstaw po to aby imprezy były wyjątkowe. Pasja to podstawa naszego istnienia.