Domy weselne

Witamy na blogu sali Polna Róża Łajski.

Zapraszamy na naszą stronę  http://www.polnaroza.pl  prezentujemy tu informacje które zaciekawią każdego kto ma zamiar zorganizować udane wesele, chrzciny czy imprezę firmową.

 

Nasz dom weselny znajduje się w miejscowości Łajski pod Warszawą około piętnastu kilometrów od Nowego dworu Mazowieckiego i około sześć od miejscowości Dębe. Do stolicy mamy odpowiednio dwadzieścia kilometrów do granic i około dwudziestu dziewięciu do centrum. Miejscowości Legionowo znajduje się około dwóch kilometrów od naszej posesji a Wieliszew około kilometra. Nasza sala to naprawdę idealna opcja dla osób z Białołęki, Tarchomina czy Legionowa. Dlatego że po pierwsze odległość wcale nie jest taka duża a po drugie prezentujemy naprawdę ciekawą ofertę a nasza sala i okolica są bardzo atrakcyjne zwłaszcza dla osób z Warszawy czy dużych miast. Okolica otoczona jest bujną roślinnością. Naturalnymi roślinami są tu brzozy, sosny i dzikie Polne róże od których nasza sala zapożyczyła swoją nazwę.

Co do oferty weselnej nasz dom weselny ma bardzo rozbudowaną propozycję składającą się w zależności od tego jakie dania są serwowane i w jakich ilościach. Mamy menu oparte na daniach kuchni polskiej, międzynarodowej czyli dań zarówno europejskich, śródziemnomorskich co na przykład smaków azii czy meksyku. Mamy menu z trzema z czterema, z pięcioma, sześcioma i wreszcie siedmioma daniami gorącymi. Przy czym zachowujemy rozsądne ceny i wysoką jakość dań oraz serwujemy dobre jedzenie a to niezmiernie ważne na weselu. Oczywiście wybór opcji należy do Państwa natomiast zapytani o zdanie polecamy menu z sześcioma daniami gorącymi. W tym menu otrzymują Państwo zupę, trzy dania mięsne na zasadzie mięso z ziemniakami czy innym produktem skrobiowy i surówki. oraz Danie jednogarnkowe i kolejną zupę na zakończenie. W wersji z siedmioma gorącymi dodajemy jeszcze bardzo efektowną szynkę z nogą podawaną na sali.Do Państwa będzie należał wybór czy decydują się Państwo na tradycyjne wesele, na wesele w stylu Polna Róża czy na obiad weselny. My ze swojej strony dołożymy wszelkich starań żeby wszystkie dania smakowały jak należny i żeby wszystko wyszło jak najlepiej się da.

Catering- Jako firma cateringowa również działamy na rynku podwarszawskim i Mazowieckim naprzykład w Serocku jako Catering Serock 😉 . Mogą nas Państwo zaprosić do swojego domu lub siedziby firmy. Przyjedziemy ze swoimi daniami i załogą i pomożemy w organizacji zarówno wesel, chrzcin, imienin jak i różnego rodzaju jubileuszy.

Zapraszamy do nas na Łajski ulica Polna 11 telefon 608-134-259.