Dom weselny.

Witamy i zapraszamy do domu weselnego Polna Róża w Łajskach.

Do zaoferowania mamy salę która zachwyci uczestników przyjęcia, jedzenie które będzie im smakowało a do tego własny ogródek, piękną okolicę oraz miął obsługę. Nasze ceny dostosowujemy do możliwości klientów oferując różne wersje menu. Co pozwala wybrać opcje która będzie Państwu odpowiadała zarówno finansowo jak i merytorycznie.

Zapraszamy na stronę www.polnaroza.pl

po krótce postaramy się odpowiedzieć na kluczowe pytanie czyli w czym może się przydać sala weselna Polna Róża.

Jak sama nazwa wskazuje Polna Róża to miejsce na wesele. Oczywiście wesela są różne. My organizujemy wesela do stu czterdziestu osób. Może to być wesele nawet na czterdzieści osób i też postaramy się zorganizować piękne wesele.  Koszt wesel wahają się w zależności od wersji pakietu weselnego czyli os ilości dań i po części od tego jakie dania będą serwowane od ilości dań oraz po trosze od tego jakie dania będziemy dla Państwa przygotowywać. W zasadzie w skrócie można założyć że menu z pięcioma daniami gorącymi dziesięcioma zimnymi to koszt w granicy sto sześćdziesiąt złotych.

Co mamy dla Państwa w naszych zestawach menu. Wiele fajnych przetestowanych dań których będą mogli Państwo spróbować na degustacji jeżeli taką wyrażą Państwo ochotę. Do wybory dania mięsne, wegetariańskie i wegańskie jak również opcje menu opartego na kurczaku  czy dodatkowe atrakcje takie jak grill, stół wiejski, czy podpalana na sali szynka wieprzowa z kopytem.

Dom Weselny Polna Róża
Dom Weselny Polna Róża

Polna Róża to raczej firma gastronomiczna niż dom weselny. Nasz profil jest szeroki ponieważ gastronomia to nie tylko źródło dochodu ale przede wszystkim pasja i sposób na życie. Co za tym idzie obok tradycyjnych funkcji jaki pełni dom weselny czyli organizacji wesel i przyjęć tego rodzaju organizujemy również inne imprezy. Jedną z naszych ulubionych są chrzciny. Piękna rodzinna uroczystość w naszej sali zyskuje jeszcze piękniejsze oblicze. Przygotowaliśmy dla Państwa dla warianty menu na chrzciny. Standardowe dla osób szukających dobrego menu w dobrej cenie którego koszt to dziewięćdziesiąt złotych i rozszerzone dla tych którym zależny żeby ich goście wyszli najedzeni po uszy. Oba dobre i oba warto polecać. Skromniejsze to wersja z trzema gorącymi i pięcioma zimnymi oraz ponadpodstawowe z czterema gorącymi i ośmioma zimnymi. Zapraszamy do spędzenia niezapomnianych chwil w wyjątkowym miejscu jaki jest nasza sala weselna.

Catering Warszawa i okolice Polna Róża to również pełna oferta cateringowa. Organizujemy imprezy nie tylko u nas w sali lecz również wyjazdowe. Oferujemy nasze usługi na terenie całego województwa mazowieckiego. Obsługujemy zarówno osoby prywatne jak i firmy. Firmy często organizują imprezy w siedzibach. wtedy służymy pomocą przywożąc potrzebny sprzęt i obsługę oraz oczywiście nasze pyszne dania kuchni polskiej jak i międzynarodowej. Mamy szeroką ofertę pełną pysznych dań z których każdy wybierze coś odpowiedniego dla siebie. Oferujemy catering bankietowy i lunhowy.  Dziś bardzo modna i potrzebna jest forma cateringów lunchowych, ponieważ wymogi są takie że kto organizuje szkolenie musi swoich gości nakarmić. Zapewnimy dobra kawę na pobudzenie i śniadaniowe słodkości które dostarczą energii Państwa podopiecznym. Jeżeli potrzeba zapewnimy również pyszne kanapki śniadaniowe lub jakiekolwiek dania gorące.  Na obiad kilka dań do wyboru i napoje zimne. Oraz kolejną przerwę kawowa to najmodniejsza dziś forma organizacji cateringu szkoleniowego.

Oferujemy również barter

 

Wesela w Polnej Róży-Wesele to piękny czas spędzony z rodziną i przyjaciółmi. Takie święto wymaga szczególnej oprawy sala bankietowa Polna Róża to właśnie takie miejsce. Co mamy dla Państwa przygotowane? Otóż stworzyliśmy pięć wariantów menu skomponowanych tak aby każda para mogła wybrać ten odpowiadający swoim wymaganiom i swojej wizji. Co więcej sami wybierają Państwo nie tylko ilość dań gorących ale również to jakie dania zostaną zaserwowane na państwa przyjęciu weselnym. Każdą parę traktujemy indywidualnie i staramy się wyjść na przeciw waszym możliwościom oraz wizji. Zapraszamy do nas do Polnej Róży w miejscowości Łajski na ulicy Polnej 11. Nasz lokal stoi dla Państwa otwarty. Zapraszamy sala weselna Warszawa

Zapraszamy również pod numer 608-134-259 lub 606-578-570.