Dom weselny Legionowo

Zapraszamy do domu weselnego Polna Róża w Łajskach około dwóch kilometrów od  miejscowości Legionowo.

 

strona www.polnaroza.pl

 

Nasza oferta jest kierowana do tych którzy szukają pięknego miejsca na niezapomniane wesele.

Posiadamy salę balową mogącą pomieścić nawet do około stu sześćdziesięciu osób. Organizujemy również mniejsze imprezy w tym takie jak obiady weselne, małe wesela, bale firmowe, bale karnawałowe, bale sylwestrowe, imprezy urodzinowe czy obsługę cateringową firm i instytucji. Wesela to koszt zależy od ilości dań zimnych i gorących oraz wszelkich innych ustaleń. Standardowo zapewniamy na przykład dania zimne i gorące, zależnie od menu ale o tym niżej. Napoje gorące kawę i herbatę w bufeciku kawowym bez limitów, ciasta około 15 deko na osobę, obsługę kelnerską a w razie potrzeby (ale już za dopłatą ale nie wielką;) barmańską, wstępną dekorację sali.

Ilość dań przewidzianych na imprezie to w zależności od menu od trzech do siedmiu. Preferowane przez nas to sześć dań gorących. Takie menu to sukces ale jeżeli ktoś naprawdę chce zrobić coś wyjątkowego proponujemy menu z siedmioma daniami gorącymi.

Szczegóły menu podamy poniżej:

1)   Menu weselne:

 • 3 dania gorące (rosół, kurczak w sosie pieczarkowym z dodatkami, barszcz czerwony z pierogami)
 • Dania zimne (tymbaliki, nóżki wieprzowe, pasztet, śledź w cebuli, indyk w galarecie z owocami i konfiturą, sałatka grecka, mięsa pieczone)
 • Napoje gorące, ciasta i owoce

2)   Menu weselne :

 • 4 dania gorące (rosół, indyk z żurawiną i dodatkami, kurczak z pieczarkami i śmietaną, żurek)
 • Dania zimne (tymbaliki, nóżki wieprzowe, pasztet, śledź w cebuli, indyk w galarecie z owocami i  konfiturą, sałatka grecka, mięsa pieczone, sałatka jarzynowa, ryba faszerowana).
 • Napoje gorące, ciasta i owoce

3)   Menu weselne :

 • 5 dań gorących (rosół, indyk z żurawiną i dodatkami, zrazy z dodatkami w sosie pieczarkowym, barszcz czerwony, żurek).
 • Dania zimne (tymbaliki , nóżki wieprzowe, pasztet, śledź w cebuli, indyk w galarecie z owocami i  konfiturą, sałatka grecka, mięsa pieczone, sałatka jarzynowa, ryba faszerowana, rolada z kurczaka, indyk w wiśniach).
 • Napoje gorące, ciasta iowoce

5)   Menu weselne:

 • 6 dań gorących (rosół, indyk z żurawiną i dodatkami ,zrazy z dodatkami w sosie pieczarkowym, bigos w kociołku, barszcz czerwony, żurek ).
 • Dania zimne (tymbaliki, nóżki wieprzowe, pasztet, śledź w cebuli, indyk w galarecie z owocami i  konfiturą, sałatka grecka, mięsa pieczone, sałatka jarzynowa, ryba faszerowana, rolada z kurczaka, indyk w wiśniach, jajka z farszem z tuńczyka, pomidory z mozzarellą)
 • Napoje gorące, ciasta i tort Weselny.

6)   Menu weselne :

 • 7 dań gorących (rosół, indyk z żurawiną i dodatkami, zrazy z dodatkami w sosie pieczarkowym, kurczak w pomidorach z papryką, bigos w kociołku, barszcz czerwony, żurek ).
 • Dania zimne (tymbaliki, nóżki wieprzowe, pasztet, śledź w cebuli, indyk w galarecie z owocami i konfiturą, sałatka grecka, mięsa pieczone, sałatka jarzynowa, ryba faszerowana, rolada z kurczaka, indyk w wiśniach, jajka z farszem z tuńczyka, pomidory z mozzarellą , rolada z karkówki , pstrąg na postu męcie).
 • Napoje gorące, ciasta i tort Weselny.

Co sprawia że nasza sala weselna Polna Róża Łajski jest wyjątkowa???

Przede wszystkim pasja z jaką podchodzimy do naszej pracy i naszej pasji jaką jest dla nas nasza praca. Co za tym idzie w każde zlecenie wkładamy maksimum wysiłku co daje nam olbrzymią satysfakcje.

 

Jak wspominam wyżej nasza sala to nie tylko wesela i obiady weselem one są oczywiście główną gałęzią naszej działalności jednak nie jedynym. Organizujemy chrzciny i to pojedynczo. Po mimo że mamy dużą piękną salę udostępnimy ją na imprezę nawet dwudzieto osobową.