Barter

Barter Legionowo.

Witamy. Nasza sala nosi nazwę sala bankietowa Polna Róża.

zajmujemy się organizacją imprez oraz cateringu na terenie województwa Mazowieckiego.

Jeżeli są Państwo zainteresowani usługą barterową polegającą na wymianie częściowej lub całkowitej, jesteśmy chętni wysłuchać Państwa propozycji.

Na czym polega barter?

Na przykład zorganizujemy Państwu catering lub imprezę w naszej firmie a w zamian za nią częściowo rozliczą się Państwo gotówką a częściowo usługą dla nas.

Najbardziej interesuje nas wymiana usługa za reklamę jednak innymi formami również jesteśmy zainteresowani.

Zapraszamy do składania propozycji na email  biuro@nullpolnaroza.pl

 

 

Catering Serock- Nasza firma zajmuje się głównie organizacją impreza w lokalu na Łajskach w naszej sali bankietowej Polna Róża. Organizujemy imprezy dla osób prywatnych takie jak wesela, obiady weselne, chrzciny, komunie, czy na przykład jubileusze. Oraz imprezy firmowe takie jak kolacje uroczyste czy imprezy integracyjne.

Jednak od samego początku działalności organizujemy również catering i staramy się to robić najlepiej jak to możliwe.Pomożemy zorganizować Państwu imprezę domową taką jak urodzimy czy chrzciny lub imprezę firmową albo po prostu poczęstunek po konferencji czy biznesowym spotkaniu. Mamy odpowiedni sprzęt i wiedzę żeby podpowiedzieć i pomóc w organizacji tego rodzaju wydarzeń.

Nasze menu opiera się zarówno na daniach kuchni Polskiej jak i międzynarodowej, europejskiej czy śródziemnomorskiej. Jednak korzystając z cateringu należy pamiętać że są pewne ograniczenia i każda potrawa smażona czy pieczona będzie musiała zaparować i po mimo że będzie w miarę smaczna to nie będzie tej samej jakości co na przykład kotlet zdjęty wprost z patelni. Co za tym idzie owszem catering ma swoje ograniczenia ale nasza rola to uświadomić je Państwu oraz doradzić to co warto podać. Najlepiej będą się prezentowały dania duszone i podane w sosie one mają do siebie to że nawet po kilku godzinach są dobre i długi czas przebywania w cieple nie wpłynie ujemnie na ich jakość.

Zapraszamy do nas catering Polna Róża Łajki ulica Polna 11. Telefon 608-134-259