Barter cataring – BARTER WARSzAWA, BARTER LEGIONOWO

Witam. Proponuję wymianę barterową, z naszej strony catering lub organizacja imprez, wynajem sali z Państwa strony oczekuję ciekawej propozycji.

Nasza strona http://polnaroza.pl

Barter Warszawa, barter Legionowo.

 

Preferowane branże wymiany reklama, reklama internetowa, lub inne ciekawe propozycje. Również towar.

Oferujemy catering w całej Warszawie, oferuje salę mogąca pomieścić do stu czterdziestu osób mogącą służyć jako sala bankietowa lub jako sala konferencyjna.

Zapraszamy może wspólnie uda nam się wypracować kompromis satysfakcjonujący obie strony.

 

 

 

Zapraszamy również wszystkich tych którzy chcą zorganizować piękną imprezę nie ważne czy rodzinną czy firmową. Nasza sala jest otwarta na Państwa potrzeby. Mamy wielę dań z całego świata jak i Polski które z pewnością zasmakują Państwa gościom. Specjalizujemy w organizacji wesel i imprez rodzinnych ale urządzamy również imprezy firmowe, pokazy, szkolenia i konferencje.

Co do konferencji organizujemy je zarówno w naszym lokalu jak i dostarczamy catering tam gdzie jest to potrzebne. Organizujemy usługi cateringowe na terenie całego Mazowsza, w okolicy Warszawy, Legionowa, Serocka, Nieporętu catering Nieporęt, firma cateringowa Nieporęt okolice. Ważne by nasza usługa dotarła do Państwa wtedy gdy jest to potrzebne a pierwszym krokiem jest kontakt z nami : numer telefonu 608-134-259.

Nasza strona firmowa: http://polnaroza.pl

Zapraszamy na naszą stronę zdjęcia powinny Państwa zachęcić do odwiedzin naszego lokalu a referencje upewnić Państwa że nasze usługi są tym czego Państwu potrzeba.