Sala weselna

Witamy na blogu naszej Sali bankietowej Polna Róża.

Sala weselna Warszawa.

Już na wstępie pragniemy zaprosić Państwa na nasze strony internetowe.

W zależności czy szukają Państwo Sali weselnej która sprawi że Państwa wesele będzie wydarzeniem przez lata wspominanym przez znajomych i rodzin, czy też potrzebna jest Państwu firma cateringowa stająca na wysokości powierzonych zadań.

Sala weselna – http://www.polnaroza.pl

Catering- http://www.catering-polnaroza.pl

 

W zależności czy będą chcieli Państwo skorzystać z naszej Oferty cateringowej czy weselnej Zapraszamy na nasze strony na których poznają Państwo ofetę naszej Sali, obejrzą zdjęcia z wesel i innych imprez oraz zdjęcia dań serwowanych na imprezach i zdjęcia ogrodu.

Zapraszamy również do odwiedzenia nas osobiście, bramy naszej posiadłości są dla Państwa zawsze otwarte natomiast przed wizytą prosimy uprzedzić nas telefonicznie pod numerem telefonu 608-134-259.

Nasza sala Bankietowa mieści się w Łajskach pod Legionowem na ulicy Polnej 11.

Zapraszamy zarówno na wesela, imprezy firmowe, obiady Weselne, chrzciny i imprezy integracyjne.

Catering wykonujemy zarówno dla firm jak i osób prywatnych. Zapraszamy Łajski ulica Polna 11.

 

 

 

Wesela– Wesele to piękna impreza i piękny czas spędzony z rodziną i przyjaciółmi jedna z nielicznych chwil kiedy rodzina jest razem. Piękne wydarzenia wymagają pięknej oprawy. Taką właśnie oprawą zajmujemy się my. Mamy kilkanaście lat doświadczeń w organizacji wesel na terenie Warszawy i jej bliskich okolic. Warszawa to rynek dość specyficzny, olbrzymie skupisko osób z całej Polski a często nawet i świata to wielkie pole do popisu zarówno dla firm cateringowych jak i firm działających w branży weselnej. Nie ważne z skąd są gości podstawą udanej imprezy są piękna sala i bardzo dobre jedzenie podane w dużych ilościach. Wesele to nie czas na dietę czy liczenie kalorii to czas kiedy wszyscy powinni czuć się swobodnie i wygodnie częścią wygody jest właśnie dobre, zróżnicowane i smaczne jezdnie.

Chrzciny- Obok wesel nasza sala to oczywiście bardzo fajne miejsce na organizację chrzcin. O długiego czasu jesteśmy liderem na lokalnym rynku pod względem organizacji tego rodzaju imprez. Jest to pewnego rodzaju nasz konik. To że organizujemy dużo tego rodzaju imprez pozwoliło nam stworzyć ofertę lepszą i ciekawszą od reszty świataJ Już za 85 złotych proponujemy menu z trzema daniami gorącymi pięcioma zimnymi przystawkami i ciastem. Dodatkowo dostają Państwo napoje gorące bez  limitów. W Państwa gestii pozostaje alkohol, oraz tort w którego nawiasem mówiąc organizacji możemy również pomóc ponieważ nasza zaprzyjaźniona cukiernia słynie z wypieku pysznych tortów. Jeżeli chrzciny są u Państwa w domu i odbywają się bez Obsługi cena jest określona jeżeli u nas w lokalu dochodzi koszt 200 za obsługę od 25 osób. Zarówno nasza sala jak i cała piękna okolica to miejsce jak z bajki na taką imprezę więc nie ma na co czekać Zapraszamy do nasJ

 

Sala weselna Warszawa- Nasz lokal to sala Bankietowa Polna Róża mieszczący się w małej ale jakże pięknej miejscowości Łajski. Wystrój naszej Sali łączy w sobie piękno słodkiego weselnego kiczu i elegancję sal bankietowych z prawdziwego zdarzenia. Co istotne nasz lokal nie był przerabiany z już istniejącego tylko budowany od podstaw co wpłynęło na jego funkcjonalność. Nie mamy słupów na Sali ponieważ budowana była na wiązarach takich jak supermarkety co wpływa na niebywałą ustawności Sali. W naszej Sali z powodzeniem może bawić się od dwudziestu do stu siedemdziesięciu osób. Sala pomalowana jest na kolor ciepłej brzoskwini często mylonej z pomarańczom. Jednak jej rzeczywisty odcień to brzoskwinia. Całość dopełniają dodatki typu sztukaterie w kolorze białym i białe materiałowe dekoracje.

 

Bal sylwestrowy– Większość sal typowo weselnych rezygnuje z organizacji sylwestra. Jest to bardzo cięki kawałek przysłowiowego chleba. Polna Róża zaczynają swoją działalność na rynku sal bankietowych stanęła przed wyzwaniem w zasadzie nie możliwym. Tutaj na wsi daleko od Warszawy organizacja sylwestra była zadaniem wręcz niemożliwym. Oczywiście niektóre sale w okolicy próbowały z lepszym lub gorszym skutkiem organizować sylwestra jednak były to lokale które istniały na rynku kilka lub kilkanaście lat więc miały swoją bazę klientów już bardzo szeroką i było im zdecydowanie łatwiej. Standardowy Sylwester z całym wiejskim patosem był bez sensu, po pierwsze nie pasował do nas po drugie taki pomysł wydawał się nam mało interesujący dla naszych klientów. Wtedy znajomi zaproponowali że zbiorą grupę około czterdziestu osób jeżeli zgodzimy się na bal przebierańców. W zasadzie nie było przeciwwskazań więc zgodziliśmy się. Z budżetem reklamowym który wyniósł około 100 złotych ruszyliśmy na podbój rynku. Cały nasz budżet zjadły plakaty które mieliśmy porozwieszać po okolicy. Plakaty zostały zamówione i dodatkowo daliśmy kilka ogłoszeń w Internecie. Kiedy już odebraliśmy plakaty trzeba było zacząć je rozklejać. Jednak stało się coś dla nas szczeże zaskakującego zanim przykleiliśmy pierwszy a było to około tydzień po daniu ogłoszeń w Internecie sprzedaliśmy około stu miejsc. Różnym osobom w różnym wieku od dwudziestu kilku do sześćdziesięciu paru la. Byli to ludzie zarówno z okolicy jak i z Warszawy, Piaseczna i Otwocka. Było to dla nas olbrzymie zaskoczenie i bardzo, bardzo miła niespodzianka. Nasza sala weselna Warszawa zorganizowała pierwszego niezapomnianego sylwestra w swojej historii. Wydarzenie dla nas bardzo ciekawe i uczące nas wiele. Dało na całą masę zarówno pozytywnych jak i negatywnych emocji. Dużo pracy jednak nagrodzonej miłymi słowami większości starszych uczestników którzy odwiedzili nas za rok. Dziękujemy i zapraszamy do na ponownie.

Rok później chcieliśmy już dość świadomie powtórzyć sukces ubiegłorocznej imprezy. Wszystko odbyło się zdecydowanie bardziej profesjonalnie ponieważ i budżet był trochę większy. Ponieważ nudne wydawało się organizowanie typowego balu przebierańców czy jak kto woli kostiumowego dwa razy z rzędu wpadliśmy na pomysł organizacji imprezy pod hasłem ,, Od zmierzchu do świtu’’…

Czyli balu wampirów na podstawie filmu o tym samym tytule. Pomysł kontrowersyjny i nie byliśmy pewni sukcesu jednak już we wrześniu sprzedaliśmy około stu miejsc. Całość imprezy części podobała się bardzo innym mniej natomiast nawet ozdoby o tradycjonalistycznych gustach odnalazły się i dały wciągnąć do zabawy głównie dzięki naszej wspaniałej charakteryzatorce. Całość wypadła dobrze natomiast przyszłoroczna impreza jest jeszcze w trakcie ustaleń.

Sala weselna Warszawa. Polna Róża to piękna miejscowość oddalona od Warsza3y o kilkanaście kilometrów około dziewiętnastu od Białołęki. Nasze atutu w porównaniu z Warszawskimi lokalami to duża przestronna sala, ogród i własny parking. Goście naszej Sali mają wrażenie że znajdują się w krainie oddalonej od Warszawy o kilkaset kilometrów a w rzeczywistości są praktycznie o krok od niej. Dodatkowym atutem jest zalew zegrzyński który często służy młodym parom za pejzaż do sesji zdjęć weselnych. Piękna plaża nad Zalewem to miejsce idealne na tego typu pamiątkę. Dodatkowym a nawet podstawowym atutem jest nasza kuchnia. Nie chcieliśmy prowadzić rozbudowanej oferty na kilkanaście rodzajów dań na weselach dajemy to co dobre, znane i smaczne. Dania wyszukane, bufety i rozmaitości kuchni międzynarodowej to kwestia która występuje i pięknie sprawdza się na ofercie cateringowej którą mamy również. Natomiast wesele rządzi się swoimi prawami. Nasze  sztandarowe dania to rzeczy takie jak indyk w sosie żurawinowym z prażonym jabłkiem, karkówka w sosie śliwkowym z domowymi kopytkami, kurczak faszerowany mięsem wieprzowym bez kości, zrazy wieprzowe faszerowane w sosie pieczarkowym. Dania proste znane, domowe i bardzo smaczne a dla wybredniejszych również mamy coś w swojej ofercieJ 

Również zimne przystawki są istotne podczas komponowania menu weselnego. Mamy w ofercie dania takie które każdy kojarzy zarówno z wesel jak i domowej kuchni i które są obecne w polskiej tradycji od pokoleń. Zarówno śledź w cebuli jak i inne tego rodzaju przysmaki to dania dobre i tradycyjne. Tradycyjne są również mięsiwa pieczone takie jak schab, karkówka, boczek, rolady mięsne, galantyny z kurczaka czy schaby po Warszawsku. Cała masa dań w galarecie takie jak indyk w maladze lub jego nowocześniejsza wersja czyli rolady z indyka z dekoracją owocową. Na koniec oczywiście sałatki, ta bez której nie można wyobrazić sobie współczesnej kuchni czyli sałatka grecka z serem typu feta, pomidor z mozzarelą, sałata mieszana idealna dla wegetarian, sałatka tradycyjna jarzynowa, sałatka z kurczakiem i sosem cezar z pieczonymi warzywami. Kuchnia zimna czyli garmażerka jest na weselach bardzo istotna ponieważ nie tylko ma cieszyć oczy i podniebienia ale i zastawiać stół żeby goście nie siedzieli przy pustych stołach ponieważ wtedy wrażenie jest niekorzystne zarówno dla Sali jak i dla organizatorów. Ważni są goście i ich zadowolenie.

Na wesela czy jak kto woli przyjęcia Weselne możemy zaproponować kilka wariantów menu. Najtańsze menu to 145 złotych od osoby i zawiera ono około sześciu dań zimnych, oraz cztery dania gorące. Jest to opcja idealna na obiad Weselny, rozszerzony obiad Weselny lub skromniejsze wesele. Jest to najskromniejsza opcja całonocnego wesela jaką można zaproponować. Jeżeli ktoś myśli natomiast o normalnym całonocnym prawdziwym weselu to minimalna ilość dań to co najmniej pięć. Zajmiemy się natomiast menu z sześcioma daniami gorącymi tym które możemy polecić każdemu komu zależy na najedzonych gościach i ich zadowoleniu. Menu o którym mowa to tak jak wyżej sześć dań gorących, zupa, danie główne, następnie kolejne danie główne, danie jednogarnkowe lub kokilowe a po torcie jeszcze jedno danie gorące i na koniec zupa. Tego rodzaju menu to ideał który sprawia że wesele jest niezapomnianym przeżyciem.

Catering Warszawa-Warszawa to niesamowity rynek jak na Polskie warunki. Rynek ciężki z wielu powodów po pierwsze duże miasto samo w sobie ma olbrzymią bazę firm cateringowych przeróżnego rodzaju. Nawet piękne kilku gwiazdkowe hotele posiadają ofertę cateringową. Po drugie nawet małe knajpki czy bary również w nazwie mają szeroko pojęty catering. Ale na początku zastawić by się należało co to słowo w ogóle znaczy? Dzisiaj każdy używa go odnośnie jedzenia, jak leci. Osoby które pytają o ofertę naszej Sali bardzo często pytają czy mamy swój catering lub czy jest możliwość wynajęcia Sali bez cateringu. Organizacja wesela w naszej Sali z naszym jedzeniem to zjawisko do którego słowa catering nie sposób przyłożyć. Catering Warszawa to określenie które pasuje wedle definicji ale również i logiki jedynie do wjazdówek czyli organizacji jedzenia lub po prostu jakiegokolwiek wydarzenia poza lokalem. Wynajem SPRZĘTU GASTRONOMICZNEGO to również catering. Jeżeli chodzi o ofertę naszej Sali weselnej Warszawa to jest ona dość szeroka. Organizujemy zarówno dania na wynos w formie bufetowej, organizując obsługę, transport, zastawę i resztę potrzebnych kwestii. Mamy w ofercie przerwy kawowe, organizację imprez firmowych włącznie z atrakcjami czy oprawą muzyczną i w zasadzie każdą inną gałąź cateringową prywatną i firmową. Nie organizujemy jedynie prywatnych zamówień na pojedyncze obiady w pojemniczkach jednorazowych. Mamy dobrą szeroką ofertę pysznych urozmaiconych dań Zapraszamy.

Sala weselna Warszawa-

Co powinna zawierać oferta dobrej sali weselnej? Lub jaka powinna być dobra sala weselna dwudziestego pierwszego wieku? Naszym zdaniem odpowiedź na pewno nie będzie prosta ale i tak postaramy si.ę odpowiedzieć. To co zawsze porusza się w prywatnych rozmowach to w zasadzie dwie kwestie. Pierwsze pytanie to zawsze czy ładna sala. Drugie czy było dobre jedzenie. Po pierwsze sala to kwestia estetyki więc każdy dopasowuje salę do własnej estetyki i to co dla jednego piękne dla drugiego będzie mniej piękne i odwrotnie. Natomiast sala powinna być czysta i estetyczna. Nasza sala weselna stylizowana jest na wzór dawnych sal Pałacowych z nawiązaniem do tradycyjnych trendów sal bankietowych. Osoby oceniające salę weselną tak naprawdę nie mają pojęcia z reguły o jakiejkolwiek estetyce i będzie podobało im się wszystko to co większe bardzi3j co mniejsze mniej natomiast nie ma co się oszukiwać wszystkich gustów się nie zadowoli. To samo z jedzeniem powinno być dobre i powinno być go dużo. Wesele to nie czas na ekstrawagancje i eksperymenty natomiast przy złożonym menu należy również podać coś ambitnego i ciekawego czas dewolaja i schabowego minął już bezpowrotnie nawet na wsiach. My proponujemy kilka naszych sprawdzonych i smacznych propozycji dań autorskich i kuchni międzynarodowej. Ilość oczywiście też jest ważna to ona decyduje o wrażeniu ogólnym więc ilość smak i jakość to czynniki które w olbrzymiej mierze mają wpływ na to jak wesele zostanie odebrane przez jego uczestników czyli gości weselnych. Musi być coś zaskakującego i ciekawego, musi być coś co przyciągnie wzrok i pozwoli na wrażenia artystyczne ale również powinien być tradycyjny śledź oraz nóżki wieprzowe, wędliny, mięsa pieczone, jeżeli pora roku pozwala to nie zaszkodzi dobry bigos z dużą ilością mięsa i inne smakołyki. Zupy weselne to oczywiście rosół i niestety flaki. Dalej żurek który można sporządzić na masę sposobów i barszcz czerwony tradycyjny podany z uszkami lub pierogami czy krokietami mięsnymi czy z Kapustą z grzybami jeżeli pora roku pozwala.