Sala bankietowa Polna Róża- Zapraszamy!!!

Witamy na naszym blogu.

W naszych artykułach chcemy przybliżyć Państwu n czym polega nasza działalność.

Jeżeli szukają Państwo dobrej sali weselnej pod Warszawą zapraszamy do nas na Łajski to tylko 20 kilometrów od Warszawy.

Jeżeli są Państwo zainteresowani obejrzeniem zdjęć z imprez oraz szczegółami oferty zapraszamy na www.polnaroza.pl
nasza sala weselna Warszawa (okolice) to idealne miejsce na organizację niezapomnianego wesela nawet na sto sześćdziesiąt osób.

W naszej sali organizujemy oczywiście  ie nie tylko wesela. Polna Róża to także idealne miejsce na organizację chrzcin, imienin, urodzin i jubileuszy, zajmujemy się również cateringiem na terenie Mazowsza.

Wesela- Skomponowaliśmy kilka wyjściowych wariantów menu. Każde z nich cechuje wysoka jakość i wysoka wartość oferty. Nasze ceny dopasowujemy do ilości dań zimnych i gorących. Posiadamy w ofercie zarówno menu z siedmioma daniami gorącymi idealne na całonocne wystawne wesela jak i menu z trzema czy czterema daniami gorącymi które pasuje jak ulał do imprezy z mniejszym budżetem lub obiady weselnego który jest również ciekawą alternatywą dla osób nie dysponujących większą ilością gotówki. Do dyspozycji gości oddajemy zarówno salę jak i ogródek wraz z dwudziestoma miejscami spoczynkowymi, parkingami na czterdzieści samochodów oraz pomieszczeniami na alkohol i szatniami. Nasz oferta skierowana jest do osób szukających sali z dobrym jedzeniem serwowanym w dużych ilościach.

Dom Weselny Warszawa okolice- Okolice Warszawy to olbrzymi rynek pełen pięknych obiektów weselnych o różnym standardzie i różnych cenach. Co mamy do zaproponowania to właśnie duże ilości dobrego jedzenie i indywidualne podejście do naszych gości. U nas sami Państwo decydują na jaką opcję warto się zdecydować oraz ile dań gorących i zimnych podamy. Decydują Państwo również o tym jakie to będą dania.

Zapraszamy na Łajski ulica Polna 11 608-134-259.