Obiad+weselny+Warszawa

 

Obiad weselny Warszawa okolice – Sala Bankietowa Polna Róża Łąjski!!!

 

Zapraszamy na naszą oficjalną stronę  www.polnaroza.pl Przedstawiamy tam szczegóły naszej oferty na obiady weselne.

 

Obiad weselny to ważne wydarzenie. Jest to alternatywa dla całonocnych wesel często nie mniej piękna niż długie całonocne wesele z masą jedzenia i alkoholu. Często odbywa się przy winie i trwa od czterech do siedmiu godzin.

Do jego największych zalet należą: niska cena w porównaniu z weselem całonocnym, intensywność zabawy – nikt nie może się nudzić 🙂

Możemy polecić z czystym sumieniem dwie opcje obiadu weselnego- restauracyjną i bankietową.

Wersja restauracyjna- Sprawdza się wtedy kiedy mają Państwo ochotę dosłownie na obiad. Goście dostają zupę, danie gorące (często dwa rodzaje mięsa do wyboru) i na koniec deser serwowany. W stołach leżą ciasta i ewentualnie owoce.

Koszt takiego obiadu to w naszej sali 90 złotych.

Wersja bankietowa (polecana przez nas ;-D )- Skrócone wesele trwające właśnie około kilku godzin. podajemy trzy dania gorące, zupę danie główne na ogół dwa rodzaje mięsa w półmiskach, i na koniec imprezy kolejną zupę lub danie kokilkowe czyli jednogarnkowe takie jak gulasz czy potrawka z kurczaka. W stole stoją zimne przekąski sześć rodzajów. Od nas dostają Państwo obsługę i napoje gorące bez limitów a we własnym zakresie przynoszą Państwo napoje zimne i alkohol.

Całość bardzo pięknie się sprawdza i jest naprawdę ciekawą propozycją na rynku sal weselnych w okolicy Warszawy.

 

 

 

Polna Róża Łajki to oczywiście nie tylko obiady weselne ale całonocne wesela z szerokim menu. Mamy w ofercie wersje z czterema, pięcioma, sześcioma i siedmioma daniami gorącymi. W zależności od Państwa wizji wesela. Proponujemy na ogół wersje z sześcioma daniami gorącymi. Jest idealna na całonocne wesele a Państwa goście biedą pod wrażeniem zarówno smaku i jakości jak i ilości dań zimnych  i gorących.

Zapraszamy również na chrzciny, imprezy integracyjne, imprezy okolicznościowe i oczywiście na bale firmowe.

Zapraszamy. new4DSC_3993DSC_0408