Obiad weselny Serock okolice.

Witamy na naszym blogu. Blogu sali bankietowej Polna Róża w Łajskach koło Serocka. Znajdujemy się około dwudziestu kilometrów od Warszawy, dwóch od Legionowa i sześciu od Serocka.

Łajski ulica Polna 11 telefon 608-134-259

To czym możemy Państwu służyć to organizacja wesel i imprez okolicznościowych. W tym artykule postaramy się odpowiedzieć na pytanie dlaczego warto zorganizować właśnie u nas ( w okolicy Serocka) obiad weselny.

cat12

Po pierwsze standard naszej sali nie odbiega od standardu okolicy i nasza sala bankietowa wygląda tak jak sala wyglądać powinna.   Mamy fajną elegancką salę stworzoną dla fajnych oryginalnych ludzi z inwencją i pomysłami. Po drugie nasza sala jest w ustronnym miejscu dzięki czemu goście  nie czują się skrępowani. Po trzecie mamy jedną sale czyli wasi goście będą tego dnia jedynymi jakimi będziemy się zajmowali . Kolejny istotny punkt to fakt że mamy ogródek który zarówno dzieciom jak i dorosłym dostarczy wiele miłych chwil. Na końcu należy wspomnieć o naszym zaangażowaniu i naszym doświadczeniu w organizacji takich imprez. Ceny naszych usług również nie powinny być bez znaczenia dla realistów ponieważ mamy bardzo wysoki wskaźnik jakości do ceny. Oferujemy wysoką jakość w połączaniu z realnymi niskimi cenami. Na przykład wesele  z sześcioma gorącymi daniami to koszt około stu sześćdziesięciu złotych a kosz wspomnianego obiadu weselnego to około sto złotych i tej kwocie dostają Państwo trzy dania gorące pięć zimnych oraz ciasta, obsługę i napoje gorące bez limitów. Zapraszamy do nas na Łajski na ulicę Polną 11.

Więcej www.polnaroza.pl

new4