Catering Waszawa

Catering Warszawa – duży i piękny rynek Warszawski to miejsce dla wielu firm cateringowych.

My zapraszamy na strony cateringu Polna Róża w Łajskach.

Nasza strona cateringowa http://catering-polnaroza.pl

Na łamach naszej strony informujemy o naszych usługach zarówno cateringowych jak i weselnych oraz udzielamy informacji na temat menu.

Co do cen to są one ustalane indywidualnie w zależności od usługi jaką wykonujemy.

Catering Warszawa, Legionowo, Łajski… Oferta naszej firmy cateringowej to głównie catering konferencyjny oraz lunchowy. Organizujemy zarówno całodzienne wyżywienie jak i eleganckie bufety idealne na szkolenie czy konferencje. Kiedy trzeba zorganizujemy przerwę kawową a nawet katering okolicznościowy.

Każdy kto kiedykolwiek organizował catering wie ze wiąże się z dużym stresem a chwile oczekiwania na przyjazd firmy cateringowej potrafią się dłużyć w nieskończoność. żeby uniknąć stresu warto postawić na dobrą firmę której warto ufać. Nasze doświadczanie i zaangażowanie w wykonywane zlecenia pozwolą Państwu zaoszczędzić wielu niepotrzebnych nerwów.

Nasza firma to doświadczanie w cateringu oraz w imprezach okolicznościowych co za tym idzie zapraszamy również do naszej sali weselnej w miejscowości
Łajski pod Warszawą, na ulicy Polnej 11.  numer telefonu 608-134-259.

Wesele i obiady weselne oraz chrzciny i imprezy firmowe to również nasza specjalność. Nasze usługi cechują się dobrym jedzeniem, ciekawą ofertą oraz bardzo korzystnymi cenami. Nasza sala może pomieścić do stu czterdziestu osób. Rozpiętość cenowa w zależności od ilości dań zimnych i gorących waha się od stu czterdziestu do stu dziewięćdziesięciu złotych od osoby.

Obiad weselny Warszawa

Obiad weselny w naszej sali to koszt wysokości stu do stu dziesięciu złotych. Szczegóły oferty podajemy telefonicznie pod numerem telefonu 608-134-259

Zapraszamy do naszej sali bankietowej w miejscowości Łajski pod Legionowem na u;icy Polnej 11.

Podczas obiadu weselnego podajemy do trzech dań gorących i kilku zimnych, ciasta i owoce oraz napoje gorące bez limitów.

Nasza oferta –http://obiad-weselny-warszawa.pl/oferta/

Nasze młode pary – http://obiad-weselny-warszawa.pl/mlode-pary/

Catering Warszawa i obiad weselny Warszawa lub pod Warszawą tylko u nas, Polna Róża gwarancją sukcesu twojej uroczystości. Nie ważne czy planujesz wydarzenie kameralne czy huczne, dołożymy wszelkich starań, zaangażujemy nasze zaplecze i doświadczanie by efekt był zdumiewający a goście zachwyceni. Zapraszamy telefon 608-134-259 tu możesz złożyć rezerwację!